צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

יישור שיניים בנהריה

ראשי / יישור שיניים בנהריה

כולנו היינו רוצים לחשוב שהחיוך שלנו מאיר את החדר ברגע שאנחנו נכנסים אליו, אבל עבור חלקנו השיניים לא נמצאות במצב שמאפשר את זה.

 

אם גם אתם מחפשים אורתודנט בנהריה, מהיום תוכלו להיעזר בטיפול המקצועי של ד"ר עידית ברקנא, שמגיעה מתפקיד מנהלת המחלקה לאורתודנטיה בתל השומר ומביאה איתה שנים ארוכות של ניסיון ורמה מקצועית גבוהה.


הטיפול האיכותי ביותר לכל מי שמחפש יישור שיניים בנהריה.

מרפאת השיניים בנהריה מצוידת בציוד דיגיטלי מתקדם ביותר–
הסורק האינטראורלי הטוב ביותר בעולם של חברת 3
SHAPE נמצא במרפאה!!!

 

יתרונות השימוש בסורק דיגיטלי:

  • סריקת פה דיגיטלית ממוחשבת מונעת את הצורך בלקיחת מטבעים (פרוצדורה מהפחות נעימות), לקיחת מידות באמצעות סורק דיגיטלי נוחה ונעימה הרבה יותר למטופל.
  • הסורק מאפשר תקשורת מהירה עם החברה שמייצרת את הקשתיות השקופות ולמעשה עם סיום הסריקה הקובץ נשלח ומגיע באותו הרגע לחברה בארה״ב.
  • קיצור זמן ההמתנה לקבלת הקשתיות השקופות.
  • סריקת שיניים מדויקת ביותר והקשתיות שמיוצרות על סמך הסריקה יושבות בהתאמה מלאה על השיניים.

מתלבטים בנוגע ליישור שיניים?
צרו  קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

זקוקים לייעוץ ומידע נוסף? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

בעיות יישור שיניים להן תמצאו אצלנו מענה

צפיפות שיניים וקשתות שיניים צרות

צפיפות מוגברת של השיניים

אם השיניים שלכם או של הילד שלכם נראות "מבולגנות", ייתכן ומה שאתם רואים הוא צפיפות גבוהה של השיניים, מה שגורם להן לצמוח בזוויות שונות, לעלות אחת על השניה או לבקוע מהחניכיים בגבהים שונים. לרוב, הבעיה נובעת מקשת שיניים צרה והיא ניתנת לטיפול בהתאם לחומרת הבעיה.

מנשך פתוח - יישור שיניים

מנשך פתוח

אם אתם סוגרים את הלסתות ומוצאים שעדיין קיים רווח בין השיניים העליונות והתחתונות, יש לכם בעיה שנקראת מנשך פתוח.
את החלל הזה בין שתי הלסתות תוכלו לזהות באזור הקדמי של הפה או באחורי. כמובן שיש מה לעשות על מנת לסגור אותו.

שיניים בולטות לפני ואחרי

שיניים בולטות

בליטה של חלק מהשיניים יותר מאשר האחרות, במיוחד אלה הקדמיות. ייתכן והמצב נוצר בשל מציצת אצבע או מוצץ לאורך זמן, אבל אל תמהרו להאשים את עצמכם – לגמרי אפשרי שהבעיה היא פיזיולוגית ונובעת ממיקום לא תקין של הלסתות. האורתודנט יאבחן את מקור הבעיה וייבצע יישור שיניים בולטות, כך שלא יבלטו יותר.

ניב כלוא וחוסר של שן טוחנת

חוסר שיניים

למרבית האנשים יש בפה 28 שיניים קבועות ועוד 4 שיני בינה. תופעה שכיחה היא היעדר טבעי של שיני הבינה, ובנוסף קיים מצב מעט נדיר יותר של היעדר שיניים נוספות. לא לכל ילד עם רווח בפה בהכרח חסרות שיניים, לרוב צילום רנטגן יחשוף שן קבועה שפשוט מאחרת או מסרבת לבקוע. אבל גם לחוסר שיניים קבוע יש פתרונות.

שיניים עקומות

מנשך צלבי

כאשר אנו סוגרים את הפה, אמור להיווצר מנשך טבעי שבו השיניים העליונות מקיפות את התחתונות ועוטפות אותן מצידן החיצוני. אולם אצל אנשים הסובלים ממנשך צלבי, המצב הוא הפוך והשיניים התחתונות מקיפות את העליונות. ניתן לתקן את המנשך וליישר את ההדורים.

יישור שיניים לסגירת רווח

רווח נרחב בשיניים

מדובר בפער גדול בין שתי השיניים העליונות הקדמיות, או בכלל בין כל השיניים. גם כאן, המצב יכול להיות תוצאה של מציצת אצבע בילדות או מהמבנה האנטומי של הפה ופער בין רוחב השיניים לרוחב הלסת. כך או כך, הבעיה היא פתירה בעזרת יישור שיניים.

יישור שיניים רק אצל מומחה יישור שיניים בנהריה

כיום משרד הבריאות מעניק הסמכה מיוחדת למומחים ביישור שיניים, מעבר ללימודים הבסיסיים ברפואת שיניים. כל רופא שיניים יכול להציע לכם טיפול יישור שיניים בנהריה, אולם רופא שיניים שאין באמתחתו רישיון מומחה לא יכול לספק לכם אותה רמה של טיפול. יישור שיניים הוא תהליך שאין לזלזל בו, הוא דורש היכרות עם הליך האבחון, ניסיון בטיפולים מורכבים, ויד מקצועית. אל תתפשרו בבחירת האורתודנט שלכם, גם אם נדמה לכם שאצלכם הבעיה פשוטה למדי, או שאתם כבר רגילים לרופא השיניים הרגיל שלכם ומחבבים אותו.

אורתודנט בנהריה לילדים

בכל הקשור ליישור שיניים, ישנו יתרון משמעותי לתחילת טיפול מוקדמת ככל הניתן. טיפול מתאים ובתזמון הנכון עבור כל ילד באופן אישי – יכול להביא לו את התוצאות הטובות ביותר. מלבד היתרון הטיפולי הבולט של התחלה מוקדמת של תהליך יישור השיניים, הילד ייהנה גם מסיום מוקדם ככל הניתן של הטיפול כדי שיוכל לצלוח את שנות ההתבגרות ולהתחיל את חייו כאדם בוגר עם חיוך זוהר וביטחון עצמי. אצל ד"ר עידית ברקנא תוכלו להיות בטוחים שהילד שלכם נמצא בידיים טובות וזוכה רק לטיפולים החדשניים והעדכניים ביותר.

יישור שיניים מהיר ואיכותי בעזרת טכנולוגיות חדשניות

תחום האורתודנטיה נהנה מהחידושים הטכנולוגים והגילויים המדעיים של ימינו אולי יותר מכל תחום אחר ברפואת השיניים. כשאתם מחפשים אורתודנט בנהריה, הקפידו לברר באילו פתרונות טכנולוגיים הוא מתמחה ומה הטיפולים שהוא יכול להציע לכם. הנושא רלוונטי במיוחד כאשר אתם סובלים מבעיה נדירה יחסית בשיניים, כאשר הבעיה ממנה אתם סובלים היא מורכבת ועלולה להביא לסיבוכים בטיפול לא נכון, או במקרה ובחרתם לפנות לטיפול יישור שיניים בגיל מבוגר יחסית ואתם זקוקים לטיפול אסתטי שלא ישבש את מהלך החיים הרגיל שלכם.

איך זה נראה במציאות?

יישור שיניים בנהריה - מטופלים מספרים

בתי עברה יישור שיניים לפני מספר שנים אצל רופא שלא התמחה בתחום והתוצאות לא איחרו לבוא, השיניים חזרו להתעקם ואנחנו מצאנו את עצמנו עם הצרה שחוזרת בשנית. קיבלנו המלצה חמה על ד"ר עידית ברקנא והחלטנו שלא מתפשרים שוב, החלטה שהתבררה כמושכלת, ממליצה מאוד.
ריטה אושפנקו
נהריה
הבן שלי סבל במשך מספר שנים משיניים עקומות ומביטחון עצמי ירוד. חיפשנו באינטרנט מומחה ליישור שיניים והגענו לעידית ברקנא. בדקנו המלצות וביקורות והבנו שזוהי בחירה מצוינת. היום, שנתיים אחרי, התוצאות מדהימות. בני נראה מצוין ומרגיש גם כך.
אסתי וטורי
עכו
לעשות יישור שיניים בגיל 55 נשמע כמו הרפתקה, אבל החלטתי שהגיע הזמן להרגיש טוב עם עצמי ופניתי לרופאה מומחית, כי לא רציתי להתפשר. היום אני צועד עם חיוך מרוח, הרבה ביטחון ומתחרט שלא עשיתי את זה שנים קודם. תודה לך עידית.
יוסי בן שימול
עברון

מחפשים יישור שיניים בנהריה? אל תתפשרו

אורתודנט מומחה ליישור שיניים כאן בשבילכם

אנחנו זמינים עבורכם במספר 072-395-2280 וניתן גם לקבוע תור דרך טפסי יצירת קשר באתר.

בפגישה הראשונה תבצע ד"ר עידית ברקנא בדיקה יסודית לפיה תוכל להמליץ על אפשרויות הטיפול השונות. בדיקה זו אמנם בתשלום (בעיקרם דמי רצינות שיאפשרו לכם לקבל תמונת מצב אובייקטיבית ויסודית, להבין מה החלופות האפשריות ובאיזה תקציב ).

מומלץ להגיע עם צילומי רנטגן רלוונטים לשם קבלת תמונת מצב מעודכנת.

 

אנחנו מתחייבים