צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות

ראשי / יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות
הדרך לחיוך המושלם

יישור שיניים בעזרת פלטות שקופות (קשתיות)

יישור שיניים בעזרת פלטות שקופות, הלא הן קשתיות העוטפות את השיניים, מתבצע לאורך מרבית שעות היממה.

 

מדובר בעצם על יישור שיניים שקוף המתבצע בעזרת פלטה אשר איננה מפריעה לשגרת החיים וכמעט ואינה נראית  (צריך ממש להתאמץ על מנת להבחין בה).

 

מדובר על שיטה חדשנית, יעילה ביותר, ומדויקת מאוד ללא שימוש בסמכים וחוטי מתכת.

 

באמצעות יישור שיניים עם פלטות שקופות תוכלו להמשיך לשמור על שגרת חייכם, להסיר אותן כאשר תרצו לאכול או לצחצח את השיניים, וכל זאת בקלות רבה.

יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות

קשתיות שקופות

כיצד מתבצעת השיטה?
 

בעצם מדובר על שיטה ליישור שיניים המתבצעת ללא סמכים.
יישור השיניים נעשה בעזרת פלטות שקופות (קשתיות) העוטפות את השיניים. פלטות אלו ניתנות להורדה, אולם המתרפא צריך להרכיבן על השיניים למשך רב שעות היממה ולהורידן רק לצורך אכילה, שתייה או צחצוח שיניים.

הכנת הפלטות נעשית בעזרת טכנולוגיה ממוחשבת במעבדה בארצות הברית. לאחר סריקה של שיני המטופל נבנה  מודל שיניים ממוחשב, תלת מימדי, המאפשר הדמייה של הטיפול האורתודונטי. על מודל זה אני  מתכננת את תזוזות השיניים עד להגעה לתוצאה הסופית הרצויה. לפי תוכנית זו יוכנו מספר קשתיות המתאימות לשלבים השונים של הטיפול.

מה הם היתרונות והחסרונות של קשתיות שקופות?

חסרון השיטה נעוץ בצורך בשיתוף פעולה קפדני של המתרפא ובהרכבה רצופה של הפלטות.
השיטה מתאימה לטיפול בחלק גדול של ליקויי הסגר אך יש להיוועץ עם האורתודונט על מנת לוודא האם שיטה זו אכן מתאימה.

טיפול זה דורש מיומנות גבוהה של האורתודונט מבחינת התכנון והביצוע ולכן חשוב להקפיד שהטיפול יבוצע על ידי אורטודונט מומחה.

חשוב להדגיש שבמהלך הטיפול נאלץ הרופא לעיתים להדביק מאחזים ATTACHMENTS הנראים כמו "בועיות" קטנות העוזרות לייצוב הפלטה על גבי השיניים ולהבטיח כי התנועה שתוכננה- אכן תתבצע.

מחיר של יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות מעט גבוה יותר מטיפול אורטודונטי רגיל, עקב העלות הגבוהה של המכשיר וההכנה המעבדתית הנדרשת באופן אינדיבידואלי לכל מתרפא. יחד עם זאת, ניתן לומר בפה מלא כי בהחלט יש תמורה. רובם המכריע של המטופלים מדווח על תוצאות מצוינות ורמה גבוהה של שביעות רצון מהטיפול.

אלעד ילין
אלעד יליןביצע יישור שיניים בעזרת פלטות שקופות
קרא עוד
שנים רבות דחיתי את ההחלטה לבצע יישור שיניים, מכיוון שפחדתי מהתגובות של אנשים בעבודה ובסביבה הקרובה. כאשר נחשפתי לשיטה של יישור שינים שקוף (בעזרת פלטות שקופות) החלטתי שאני סוף כל סוף הולך על זה, וזאת אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיים. כמובן שלצורך ביצוע פרוצדורה כל-כך משמעותית עבורי חיפשתי את הטובה ביותר וכך הגעתי אל ד"ר עידית ברקנא – רופאת שיניים מומחית ליישור שיניים. לאורך כל תוכנית הטיפולים ידעתי שאני בידיים הטובות והבטוחות ביותר והתוצאות לא איחרו להגיע. כיום, אני שנה וחצי אחרי הטיפול ואני לא מפסיק לקבל מחמאות על השיניים שלי. אני ממליץ לכל מי שהביטחון העצמי שלו פגוע וכל מי שחושש לחייך לגשת לבדיקה אצל עידית, משם ההחלטה כבר תהיה לכם קלה.
נעמה גורביץ'
נעמה גורביץ'יישור שיניים שקוף זה מה שהייתי צריכה
קרא עוד
רק מי שמסתובב עם החשש התמידי לפתוח את הפה ולחייך יכול להזדהות עם הלבטים הארוכים שעוברים ועם התחושות הקשות. למזלי כל זה השתנה אחרי שקיבלתי המלצה על ד"ר עידית ברקנא. עידית הזמינה אותי לבדיקת אבחון ראשונית ולאחר לבטים משותפים החלטנו על יישור שיניים באמצעות פלטות שקופות. לאורך כל שלבי הטיפול הרגשתי בטוחה למדי, התהליך היה דיסקרטי (כמעט אף אחד לא ידע שאני מבצעת יישור שיניים) והתוצאות היו מצוינות. אני רוצה לציין לטובה את עידית, האישיות שלה וידי הזהב שלה, מומלצת בחום!

יתרונות של יישור שיניים שקוף

  • יישור שיניים המתבצע בתהליך דיסקרטי
  • תוצאות מצוינות ושיניים ישרות
  • יישור שיניים ללא הפרעה לשגרת החיים
  • יישור שיניים ללא מתכות
  • צפייה בתוצאות עוד בטרם מתחילים בטיפול